Kapat

Süreç Yönetimi

Kurumunuzda tüm süreçlerinizi uçtan uca izleyebiliyor musunuz? Her bölüm, çalışan ve paydaş ilgili süreçlere dahil olabiliyor mu? Süreçlerinizin performansını ölçebilir ve geliştirebilir misiniz?

Mi4biz, tüm iş sürec yönetimi ihtiyaçlarınıza tam bir şeffaflık ve takip edilebilirlik kazandırır.

Dijital dönüşüm serüveninizde müşteri odaklılık ve çalışanların süreçlere katılımı, tüm iş süreçlerini başından sonuna kadar yeniden tasarlamanızı gerektirir.

Dahası, artık bugün geleneksel süreç yönetimi süreci (BPM) anlayışı tamamen değişti. Hızla değişen iş koşullarına başarılı bir şekilde ve en kısa sürede adapte olmak gerekiyor. Bir iş süreci yönetim yazılımı olan Mi4biz, kuruluşların uçtan uca süreçleri tasarlamalarına, yönetmelerine, takip etmelerine ve operasyonlarını basitleştirmelerine yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Süreç Yönetimi

Süreç Yönetimi özelliği nasıl kullanılır?

Kullanımı en kolay bulut tabanlı iş yönetimi platformu olan Mi4biz şirketinizdeki herkes tarafından kolayca erişilebilir. Süreçleriniz organizasyonunuzdaki tüm çalışanları tarafından takip edilebilir: yöneticiler süreçleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir veya çağrı merkezi müşteri temsilcileriniz müşteri hizmetlerindeki eksik parçaları görebilir. Ayrıca Mi4biz’de özelleştirme de çok kolaydır. Birkaç tıklama ile her tür talep için farklı sayfalar tasarlayabilirsiniz. Bu esneklik, sorunları daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri toplamanıza olanak tanır. Süreçlerinizi yönetirken kullanılan veri formlarını, servis seviyelerini ve eskalasyon şemalarını tasarlayabilir ve istediğiniz zaman “kendiniz” değiştirebilirsiniz.

Mi4biz iş kurallarınızı belirlemek için fonksiyonel çözümler de sağlar. Formlar, süreçler, iş akışları ve SLA’lar tasarlamak için kodlama gerekmez. Kullanıcı dostu arayüz sayesinde yeni bir yazılım geliştirmeden iş kurallarını istediğiniz zaman oluşturmanıza veya değiştirmenize yardımcı olur.

Süreç yönetim özelliği nasıl kullanılır?

Mi4biz’in Süreç Yönetimi modülünün faydaları nelerdir?

Mi4biz, iş süreçlerinizi dönüştürme ve tasarlama ve iş akışlarınızı optimize etme fırsatı sağlar. Mi4biz’in Süreç Yönetimi özelliğiyle, müşteri deneyimi akışlarınızda müşterilerinizin yaşadıkları her türlü problemi çözmek için gerekli tüm adımları tasarlamakta özgürsünüz.

Bu özellik, kurumların iş süreçlerini müşteri ihtiyaçlarına göre düzenlemelerine, yöneticilerin organizasyonel kaynaklarını nasıl düzenleneceğine, izleneceğine ve ölçüleceğine dair kolayca karar vermelerine yardımcı olur.

Uçtan Uca Yardım Masası

Mi4biz’i kullanarak, iletişim merkezine ek olarak kurumdaki tüm departmanlar sorunları ve talepleri çözmek için devreye girebilir.

Bu nedenle Mi4biz sadece bir yardım masası uygulaması değil, aynı zamanda müşteri odaklı bir süreç tasarımı ve yönetimi çözümüdür. Müşteri hizmetleri yönetiminin süreç yönetimini gerektirdiğini düşünecek olursanız Mi4biz’in bu alandaki en önemli iddiası “sadece bildirimi karşılamak yeterli değil, aynı zamanda müşteri odaklı tasarlanmış süreçlerle bu bildirimin yönetilmesi” gerekir.

Otomatik iş akışları, SLA yönetimi ve daha fazlası!

Kurumunuzun önemli iş süreçlerini yönetin ve iş akışlarını otomatikleştirin.

Her türlü konu için farklı iş akışları tasarlayabilirsiniz. İş akışı otomasyonu, kurum içindeki iç iletişimi geliştirir ve müşterilerinizi kaybetmenize neden olan insani operasyonel hataları azaltır.

Mi4biz ile, herhangi bir görev, belirlenmiş Servis Seviyesi standartlarında çözülmesi için gerekli işlemlerin sırasını da belirleyebilirsiniz. Süreçleri tasarlayın ve izleyin, SLA yönetimini veya eskalasyon tanımlarını yapın. Bu sayede, iş verimliliğinizi artırın, karmaşık süreçler için koordinasyon gücünüzü geliştirin.

Ayrıca süreçleriniz için otomatik hatırlatma ve bilgilendirme mesajları (SMS veya e-postalar) tasarlayabilirsiniz: Böylece ilgili paydaşlara (müşteriler, ajanslar, ortaklar vb.) gönderilecek bu mesajlarla müşterilerinizin ihtiyaçlarının farkında olduğunuzu ve çözümler üzerinde çalıştığınızı bilmelerini sağlarsınız.

Kurumunuzda topyekün şeffaflık elde edin!

İş süreçleri haritaları, herhangi bir süreç iyileştirme stratejisinin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle şirketinizin süreç haritalama becerilerini Mi4biz ile geliştirin.

Mi4biz, kuruluşunuzun tüm süreçlerini tasarlamayı, izlemeyi ve görüntülemeyi kolaylaştırır.

  • İş yönetiminin tüm yaşam döngüsünü görüntüleyin ve iş süreçlerini izleyin.
  • Herkesin katılımı: çalışanları ve tüm sistemi bir araya getirin, değer yaratın.
  • Orkestrasyon ile uçtan uca operasyonlarınızı yönetin ve izleyin.
  • Verimliliği artırın, maliyetleri düşürün ve hataları en aza indirin.
  • İşletme sonuçlarınızı optimize edin

Nasıl daha fazla bilgi alabilirim?

Teknolojinin hızla değiştiği bugünün rekabetçi koşullarında, iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi, organizasyonun başarılı olabilmesi için önemli unsurlardan biri haline geldi. Bu noktada süreç yönetimi günümüzün kurumları için en kritik konulardan birisidir. Bu nedenle Mi4biz, iş süreçlerinin her adımında yönetimsel şeffaflık sağlar. Mi4biz ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için hemen buradan bizimle iletişime geçin.

Müşteri Hizmetlerinde
Dijital Dönüşüm İçin:

KVKK Aydınlatma Metni