Kapat
Müşteri Bildirim ve Deneyim Yönetimi Konulu Bloglar

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Kuruluşları Arasındayız

Formalis Bilgi Teknolojileri, Deloitte Teknoloji Fast50 2013 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuruluşları arasında yerini aldı.

“Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’na girebilmek için, Türkiye’deki firmaların 2008-2012 arası dönemde cirolarında muazzam bir büyüme sağlamış olmaları gerekir. Deloitte Türkiye olarak, Formalis’i çalışma ve oyun şeklimizi değiştiren teknolojileri geliştirecek uzun vadeli vizyona sahip olduğu için tebrik ediyoruz.”

Deloitte Türkiye Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Endüstri Lideri
Tolga Yaveroğlu

Formalis Bilgi Teknolojileri, Deloitte Teknoloji Fast50 2013 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen kuruluşları arasında yerini aldı.

Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, prestijli Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’nda yer aldı. Kuruluşların 2008-2012 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazanıyor.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2008 yılında en az 50.000 Euro, 2012 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Diğer şirketlere ait bir teknolojiyi farklı bir şekilde kullananlar ise bu başlık altında değerlendirilmiyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor. Deloitte’un Teknoloji Fast50 veya Teknoloji Fast500 programları hakkında daha fazla bilgi için www.deloitte.com.tr/fast50 adresini ziyaret edebilirsiniz.

< BİR ÖNCEKİ MAKALE BİR SONRAKİ MAKALE >
Müşteri Hizmetlerinde
Dijital Dönüşüm İçin:

KVKK Aydınlatma Metni